פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
ערב מרדש עליזה ארואטי   | 17:29 27/12/2010
ב-23 לדצמבר, יום ג'' האחרון, הוזמנו למפגש "קרן אור", החוג לספרות תרבות ואמנות שליד איחוד עולי בולגריה. יחד עם בעלי, ג''קי ארואטי, יו"ר איחוד עולי בולגריה, חווינו אחר צהרים מדהים, מרגש, ממלא מצברים ומשאיר טעם של עוד...
בתקציב זעום עם המון אהבה, מארגנים פעילי החוג שבראשם נתקו אלעזר שנבצר ממנו להגיע למפגש זה מטעמי בריאות, ועוזרתו הנאמנה - מדי בנדו, ארוע תרבות ששם דגש על יוצרים בתחומים שונים ממוצא בולגרי.

נהנינו להכיר את נסים משיח (נוסקו) קריקטוריסט ידוע, שהצליח להצחיק את כל הקהל בקריקטורות שלו, תוך שהוא מאייר שני אמיצים - גבר ואישה, שהסכימו לתרום את פניהם לקריקטורה.

הופיעה זמרת צעירה בשם רעות, בת הדור השלישי בשיר ישראלי.

אלנה יונובה,זמרת בעלת קול מקסים שרה שירים ידועים בבולגרית בליווי האקורדאון של נסים משיח שהוא המנצח של מקהלת "סדנקה" ועוד כאלה וכאלה...

התרגשתי במיוחד כשראיתי את הקהל משתתף באופן פעיל, מתרגש בוכה או צוחק, הכל לפי המלים של הרומנסות והורגש שהוא נהנה מכל דקה.

כן ירבו מפגשי תרבות כאלה, כה לחי למארגנים ואנו בטוחים שכל מי שיגיע יהנה כמונו!
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד