שידרוג אתר "כולנו בולגרים"

26/12/2013
שידרוג אתר "כולנו בולגרים"

מבלי להרגיש איך הזמן חלף, כבר עברו 5 שנים מאז שעלינו לאוויר. חבלי הלידה היו קשים, היו אלה 5 שנים של לימוד (חברי המערכת המתנדבים אינם בעלי רקע קודם בעולם המחשבים). אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו. ובכל זאת, תחושתנו היא ש"כולנו בולגרים" הפך לבית לרבים מבני הקהילה, בידיעות המתפרסמות על המתרחש בחיי היום-יום בכל פינה של קהילתנו. האתר תרם במדוריו השונים גם לשימור מורשת יהודי בולגריה, בסיקור הרחב של קהילות יהודי בולגריה במולדת הישנה ממנה עלינו, במאמרים על תולדות יהודי בולגריה, בסיפורים האישיים וכו' וכו'. נותר עוד מקום רב לשיפורים ואתם הגולשים יכולים לתרום לכך! אך לאחר 5 שנים הגיע זמן לעשות חשבון נפש קטן ונדמה שהתוצאה חיובית ומצדיקה את המאמץ שהושקע!

השתדלנו שהאתר המשודרג שיעלה בקרוב ידמה בצורתו החיצונית לאתר הקיים שהתחבב על גולשינו. בתמונה המצורפת - המראה הכללי של עמוד הבית באתר המשודרג. עם זאת, הכנסנו כמה חידושים טכנולוגיים, ביניהם האפשרות לגלוש מטלפונים חכמים, האתר יהיה תלת-לשוני מלא, ואני מקווים שהגלישה תהפוך ליותר קלה ונעימה. אנו, חברי המערכת הוותיקים - בטי ליאון ואיזי אלמוג, מודים לגולשים על האמון שנתתם בנו, על שיתוף הפעולה ומזמינים אתכם לפנות אלינו דרך מדור "צור קשר" ולהעלות את הצעותיכם ושאלותיכם וגם להשתתף ברב-שיח בנושאים שונים המתנהל ב"פורום הגולשים". 

אין לנו עדיין תאריך מדויק לעליית האתר המשודרג. ככל שהדבר תלוי בנו, נשתדל לקצר את תקופת המעבר ככל שניתן. אנו מתנצלים מראש על "בלגנים" אפשריים שיקרו בדרך ומודים לכם על סבלנותכם!

עבור לתוכן העמוד