פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
כתיבת ספרי זכרונות. דליה עזריאלי חן   | 13:50 1/02/2010
שלום רב לכולכם,

בשלוש השנים האחרונות, אני- דליה עזריאלי חן מיסוד המעלה וסימה טלמון מקיבוץ עברון כותבות ספרי זכרונות עבור אנשים המבקשים לתעד את זכרונותיהם. עבור הדורות הבאים. כתיבת הזכרונות היא תעוד של קורות חיים, אמונות אידיאלים וחשיבה, אהבות שחוויתם, מעשים, ויצירה שאיפיינו את חייכם.
כמובן שבקורות אותכם שלובים ושזורים גם המקומות בהם חייתם הווי החיים שהורגלתם אליו ואיננו עוד וגם היסטוריה של הארץ בה גרתם בעבר והסטורית הארץ בה אתם מתגוררים היום. הכתיבה נעשית ע"י איסוף חומר מהמעונינים, הקלטתו, כתיבתו כפי שנמסר בע"פ ותעוד מסמכים ותמונות. הגהה, עריכה הדפסה וכריכה. כאשר אתם בוחרים את סוג הכריכה והתמונה שתופיע על הכריכה. אתם גם קובעים מה יהיה מקומן של התמונות בספר.

מצורף בזה הטל'' שלי ואשמח לשמוע ממכם. נודה לכם מאד באם תוכלו לתת את הטלפון גם לאנשים אשר ידוע לעם כי הם מעוניינים בכתיבת זכרונותיהם.

תודה מראש
דליה עזריאלי חן

שם
דליה חן

דואר אלקטרוני
hendalya@bezeqint.net

כתובת
ת.ד. 47 יסוד-המעלה - ד.נ. גליל עליון.

עיר
יסוד-המעלה

מיקוד
12105

טלפון
04-6937267

טלפון נייד
050-4752858

הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד